Yanmaz Akustik Ses Yalıtımı

yumurta sünger ses ve ısı yalıtımının vazgeçilmez elemanlarından biri olan yumurta süngerler, iç ortamlarda gürültüye bağlı rahatsız edici ses unsurlarını absorbe ederek iç ortamın akustik düzenini sağlamaktadırlar. Özellikle kayıt stüdyolarında, kafelerde, restoranlarda, ya da rahatsız edici gürültü oluşturan makine, motor gibi ekipmanların çalıştığı alanlarda sesin düzenlenmesi adına tavan, taban ve duvarlarda yumurta sünger uygulaması yapılmaktadır. Yumurta sünger delikli yapısı sayesinde sesi emme özelliğine sahiptir. ve çevresine ambar ve kargo ile gönderim hizmetimiz vardır. Bu özellik sayesinde iç ortamlarda yankı oluşmasının önüne geçilmektedir. Hem evlerde hem de işletmelerde rahatsız edici sesin dışarıdan içeriye girmesini engellemek için bu ürünler rahatlıkla kullanılabilirler. yumurta sünger ile ses yalıtımının yoğun şekilde yapıldığı şehirlerin başında gelmektedir. Şehrin karmaşası ve gürültü kirliliğinin zaman içinde insanın bünyesinde oluşturduğu olumsuz etkilerin giderilmesi için bu yalıtım malzemeleri evlerde de yoğun şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

yumurta sünger

Yumurta Sünger

Yumurta sünger yalıtım malzemesi da Adetaş Yapı market tarafından üretimi ve satışı yapılan ürünlerin başında gelmektedir. 1m2’lik ölçüler halinde üretilen bu süngerler, ses yalıtımı yapılacak olan alanın büyüklüğü hesaplanarak adet hesabı ile satın alınabilmektedir. Kullanım alanının niteliğine göre farklı kalınlıklarda üretilen bu süngerler 3-4-5 cm gibi kalınlıklara sahip olarak imal edilmektedir. Aynı zamanda aleve dayanıklı modelleri de bulunan yumurta süngerlerin uygulama alanlarında güvenliği sağlama ölçütü üst düzeyde tutulabilir.

Yumurta Sünger Firmaları

içinde ve Türkiye genelinde yumurta sünger üreten ve satışını yapan Adetaş Yapı Market bu ürün dışında birçok yalıtım malzemesinin üretim ve satışını da yapmaktadır. Yumurta sünger ses yalıtımı için en önemli malzemelerden biridir. Uygulama yöntemleri ve ek yalıtım malzemeleri ile ses yalıtımının en üst seviyede ses kesme ve akustiğini düzenlemesi sağlanmaktadır. Bariyerli adepan üzerine de uygulanabilen yumurta süngerler ile ses ve ısı yalıtımı en iyi kalitede sağlanmış olur. Yumurta ve sünger ve diğer ses yalıtım malzemeleri  Adetaş Yapı Market'ten rahatlıkla temin edilebilir.

ses yalıtımı yumurta sünger

Yumurta Sünger Fiyatları

Adetaş yapı Market'te yumurta sünger metre kare fiyatları üzerinden satılmaktadır. 1m2'lik tabakalar halinde üretilen yumurta süngerler antrasit ya da yanmaz özelliklerine göre farklı metrekare fiyatlarına sahiptir. geneli ve Türkiye'nin her yerine satışı gerçekleştirilebilen yumurta sünger yalıtım malzemelerinin işini bilen ustalar tarafından uygulanması üründen alınacak verimi olumlu yönde etkiler.

ve çevresine ambar ve kargo ile gönderim hizmetimiz vardır.